Na gorenjski avtocesti se je danes malo pred enajsto dopoldne pri Hrušici v smeri proti Karavankam zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl voznik kombija. Nesreča se je zgodila, ko je ta trčil v zadnji del priklopnika stoječega tovornega vozila. Gre za slovenskega državljana, ki je bil v vozilu sam, so sporočili s Policijske uprave Kranj.
NOVA SMRTNA ŽRTEV NA NAŠIH CESTAH: Kombi trčil v tovornjak, voznik ostal ukleščen v vozilu
Kronika
Fotografija je simbolična.
Gasilci iz GARS Jesenice so zavarovali kraj dogodka, s tehničnim posegom rešili ukleščeno osebo iz vozila, a ji žal ni bilo več pomoči.
To je letos četrta smrtna žrtev na gorenjskih cestah. Lani so v istem obdobju umrli trije udeleženci.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
