Policista sta v sredo zvečer v Žalcu opravljala nadzor nad spoštovanjem ukrepa prepovedi približevanja oškodovanki in ugotovila, da se je 53-letni moški kljub prepovedi nahajal v njenem stanovanju. Med postopkom je moški z nožem napadel policista. Pri tem se je poškodoval, zato so mu nudili zdravniško pomoč, so sporočili s policije.
NOVE TEŽAVE ZARADI MOŠKIH S PREPOVEDJO PRIBLIŽEVANJA: 53-letnik z nožem napadel policista
Kronika

Moški je policista lažje telesno poškodoval. Kriminalisti in policisti so nato opravili ogled kraja kaznivega dejanja in zbrali obvestila, so še sporočili s Policijske uprave Celje.
Zoper osumljenega bodo policisti podali kazensko ovadbo na pristojno okrožno državno tožilstvo zaradi suma napada na uradno osebo, ko opravlja naloge varnosti. Za to kaznivo dejanje je zagrožena zaporna kazen od šestih mesecev do petih let.
Spomnimo, da je ravno v nedeljo v Mariboru prišlo do tragedije, ko je 31-letnica z nožem zabodla 36-letnega partnerja, ki je sicer imel prepoved približevanja. V začetku meseca pa je po napadu nekdanjega partnerja, ki je prav tako imel prepoved približevanja, umrla 33-letna s Koroške.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
