Medicinska sestra 24-letni bolnici v četrtek opoldne ni dovolila kaditi in zapuščati oddelka zaradi zdravstvenih razlogov. Bolnica je za njo vpila in ji grozila s pretepom, zato so jo policisti oglobili. Plačilni nalog so malo po poldnevu napisali tudi 37-letnemu moškemu, ki je kričal, razbijal po vratih novomeške bolnišnice in žalil zaposlene.
PACIENTOMA V BOLNIŠNICI "POČIL FILM": Razbijanje, kričanje in grožnje zaposlenim s pretepom
Kronika

Moški je v bolnišnico prišel zaradi poškodb. Ker primer ni bil urgenten bi moral počakati na vrsto, kar pa ni dobro sprejel. Pomiril se je ob prihodu policistov in nato plačal za urgentno obravnavo, so sporočili s Policijske uprave Novo mesto.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
