V Divači je minulo noč nekdo vlomil v poslovni objekt in ukradel več katalizatorjev in različnih drugih avtomobilskih delov, so sporočili s Policijske uprave Koper. Po prvih podatkih je podjetje oškodovano za približno 10.000 evrov, natančnejši znesek bodo ugotovili po opravljeni inventuri. Preiskava se nadaljuje.
VLOMILI V PRIMORSKO PODJETJE: Ukradli za 10.000 evrov avtomobilskih delov
Kronika

Policija je obvestilo o vlomu v poslovni objekt dobila danes ob 8. uri. Policisti in kriminalisti so na kraju ugotovili, da je ponoči nekdo vlomil skozi vhodna vrata objekta v pisarno, nato pa prišel do avtomobilskih delov.
Policisti so zavarovali sledi in obvestili preiskovalno sodnico ter državno tožilko, preiskava pa se nadaljuje, so še sporočili s koprske policijske uprave.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
IZBRALA JE NAPAČNO BRISAČO: Razplet v Portorožu se ni izšel po njenih načrtih
M.U.
-
včeraj ob 08:11
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
"SANJE SE LAHKO HITRO RAZBLINIJO": Dončićeva fundacija mladim talentom ponuja finančno pomoč
U.G.
-
včeraj ob 18:33
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:54
