Prodajalka v enem od bencinskih servisov na območju Slovenske Bistrice je v nekaj mesecih odtujila šest vrečk z dnevnim izkupičkom, namesto da bi jih oddala v nočni trezor. Kot so danes sporočili s Policijske uprave Maribor, je tako skupno odtujila več kot 11.000 evrov gotovine.
30-LETNA PRODAJALKA NA BENCINSKEM SERVISU KRADLA DENAR: V nekaj mesecih se je nabralo za 11.000 evrov gotovine
Kronika

Nezakonito početje je 30-letnica vršila ob različnih dnevih v času od februarja do sredine tega meseca. Ves protipravno prisvojen denar je v torek vrnila oškodovanemu bencinskemu servisu, policisti pa jo bodo kazensko ovadili pristojnemu tožilstvu.
Za poneverbo je zagrožena kazen do treh let zapora.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
SPORNO DOPUSTOVANJE ALI NE? KPK zaključila primer Golobovega oddiha na Ugljanu
U.G.
-
danes ob 12:39
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
