Belgijska nogometna reprezentanca, ki se bo v petek s Hrvaško pomerila v kvalifikacijski tekmi za svetovno prvenstvo 2014, je ob prihodu v Zagreb doživela nevsakdanji sprejem. Na letališču jih je čakal avtobus, ki bi jih moral peljati do hotela, za volanom pa pijani voznik, ki naj bi pred prihodom na letališče Pleso povzročil prometno nesrečo.

Petintridesetletnik bi moral belgijske nogometaše peljati do hotela Sheraton, a se je v spremstvu peljal le do zagrebške policije. Voznik je čez noč ostal na treznjenju, danes okoli 9. ure pa so ga izpustili. Proti njemu so že vložili kazensko prijavo in obtožnico, policija pa ni sporočila, koliko alkohola v krvi so mu namerili.
Zagrebška policija ni potrdila, ali je voznik res povzročil prometno nesrečo in pobegnil.
Za belgijske nogometaše so sicer hitro poskrbeli in jih peljali do hotela, za volan je namreč sedel voznik avtobusa, ki bi moral peljati novinarje.
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
včeraj ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
včeraj ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
včeraj ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
včeraj ob 15:24
