Hrvaški policisti so pri redni kontroli prometa v petek prijeli 22-letnega Slovenca, ki je med policijskim pregledom iz avtomobila vrgel mamila in prazna potrdila o cepljenju ter nato pobegnil, je danes sporočila varaždinska policija.
BIZARKA MED KONTROLO PROMETA: Slovenec iz avtomobila odvrgel drogo in prazna potrdila o cepljenju
Kronika

Moškega so policisti hitro ujeli na parkirišču v Varaždinu. Izkazalo se je, da gre za 22-letnega slovenskega državljana, ki brez urejenega dovoljenja biva v Varaždinu.
Policisti so v preiskavi odkrili zavrženo platneno vrečko, napolnjeno z marihuano, ki je bila težka 964 gramov, dve papirnati ovojnici s skupno 32 praznimi potrdili o cepljenju s cepivom AstraZeneca ter še en paket s 1042 grami marihuane, poroča hrvaška tiskovna agencija Hina.
Moškega so odpeljali na policijsko postajo, kjer so opravili preiskavo zaradi suma storitve kaznivega dejanja nedovoljene proizvodnje in prometa z mamili, poroča Hina.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24

ma dej kaj kakšna je pa to glupa besedna izpeljanka iz regional obale.mamma mia
kacata grandissimia