Včeraj popoldne se je v Ajdovščini na gradbišču nove osnovne šole Danila Lokarja zgodila delavna nesreča, v kateri jo je skupil 57-letni delavec.
Delavna nesreča na gradbišču nove šole
Vipavska dolina
Gradbišče nove ajdovske OŠ
Pri izvajajanju gradbenih del na gradbišču nove osnovne šole naj bi padel in se poškodoval 57-letni delavec. Na kraju so mu ustrezno zdravniško oskrbo nudili reševalci Nujne medicinske pomoči iz Zdravstvenega doma Ajdovščina in ga nato z reševalnim vozilom odpeljali na nadaljnje zdravljenje v šempetrsko bolnišnico.
V zvezi z delovno nesrečo so bile obveščene tudi pristojne inšpekcijske službe in preiskovalni sodnik ter Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici. "Preiskava okoliščin nesreče še poteka in glede na zbrana obvestila in ugotovljena dejstva bodo policisti v zvezi z omenjeno zadevo podali ustrezen ukrep." so še sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Zadnje z obale
Več kronike
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
