Bencinski servis v izolskem mandraču do nadaljnjega ne bo obratoval.
DO NADALJNJEGA: V izolskem mandraču zaprta bencinska črpalka
Izola

Kot so danes sporočili z izolske komunale, bencinski servis v izolskem mandraču do nadaljnjega ne bo obratoval zaradi pregleda tehnične brezhibnosti elementov za točenje in shranjevanje goriva.
Bencinski servis bi naj predvidoma obratoval marca, a je pričetek odvisen od rezultatov pregleda. Stranke bodo o točnem datumu ponovnega odprtja obveščene naknadno.

Komunala Izola obvešča še, da bo v soboto, 8. februarja, zaradi državnega praznika zaprt Zbirni center.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17

Raje povejte, da se je Petrol umaknil, ker ne misli poslovat z izgubo!
Samo vi nabijajte najemnine...sledi referendum o gostinskih stolih na Izolski promenadi. Kaj kislite, da smo gradili promenado za gostinske terase?