Prejšnji teden so koprski policisti poostreno nadzirali voznike e-skirojev. Ustavili so jih 70 in ugotovili 18 kršitev, skoraj vse na območju Kopra.
DRAGA VOŽNJA Z E-SKIROJEM PO DOLINSKI: Oglobili so ga za 1.450 evrov
Kronika

Največ voznikov e-skirojev so imeli pod drobnogledom zaradi vožnje po pločnikih in ostalih površinah, ki jim niso namenje. Nekaj mladoletnikov ni nosilo čelade.
Policisti so izpostavili še primer 20-letnika, ki se je ponoči peljal po Dolinski. Odredili so mu alkotest, ki je pokazal 0,61 mg/l alkohola. Zaradi vožnje po cesti in zaradi vinjenosti so ga oglobili za 1.450 evrov.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

Kaj ces...smola