V Izoli so ob 18. uri pripravili sprejem za domačina Mitjo Gasparinija, ki je domov prinesel srebrno medaljo z evropskega prvenstva v odbojki. Navdušena množica se je na Lonki zbrala ob 18. uri. Izolani bodo ponosni na svojega občana in ob bogatem spremljevalnem programu zagotovo rajali v pozno noč. Nekaj utrinkov iz Izole smo zbrali v slikah in video posnetku.
IZOLA SE VESELI, SREBRNI GASPARINI JE DOMA: Sprejem in rajanje na Lonki (FOTO, VIDEO)
Izola
Komentiraj
Silvana63 |
02 .10. 2019 ob 08: 53
2
SUPER BRAVO MITJA!!! ČESTITKE!
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
