Evropska nogometna zveza je zagrebški Dinamo zaradi rasizma kaznovala s 25.000 evri. Nekaj navijačev je namreč pelo rasistične pesmi, poleg denarne kazni pa bo Dinamo v tretjem krogu kvalifikacij za ligo prvakov proti Šerifu iz Tiraspola moral zapreti del tribun, ki bodo tako ostale prazne.

Disciplinska komisija Uefe se je za tak ukrep odločila po drugem krogu kvalifikacij, kjer so Dinamovi navijači na tekmi proti luksemburški ekipi Fola Esch skandirali rasistična gesla in pesmi. Letos Uefa bolj podrobno spremlja vse morebitne rasistične izpade navijačev in jih tudi ostreje kaznuje.
crni |
30 .07. 2013 ob 21: 22
1
Hrvati so doktori za rasisticne ispade.
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
