Brazilec v vrsti hrvaškega nogometnega prvaka iz Zagreba Dinama je ostal brez kluba.
Problematični Jorge Sammir Cruz Campos, skrajšano Sammir, je padel v nemilost pri športnem direktorju Zoranu Mamiću, ki ga je "zaradi nespoštovanja kluba in soigralcev" dokončno odrezal od prvega moštva.

Kot so spočili iz kluba, je Sammir zdaj prost in si lahko poišče nov klub. "Zaradi vnovičnega izražanja nespoštovanja do kluba in soigralcev, sem se odločil Sammirja dokončno odrezati od ekipe, tako da ne bo več nikoli zaigral za prvo moštvo Dinama," je dejal Mamić za spletno stran kluba.
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
