Od danes dalje je parkiranje na javnem parkirišču na Moletu omejeno na največ dve uri. Parkiranje še naprej ostaja brezplačno, vendar morajo vozniki na vidnem mestu označiti uro prihoda.
NOV REŽIM NA PARKIRIŠČU PRI MOLETU: Še naprej brezplačno, a omejeno na dve uri
Koper

Občina je z uvedbo novega režima prepoznala potrebo tamkajšnjih stanovalcev po sprostitvi parkirni mest, ki so jih zlasti v poletnem času za dalj časa zasedali gostje bližnjih nastanitvenih kapacitet.
Obiskovalci naj bodo pozorni, saj bodo v naslednjih dneh svojo prisotnost na terenu okrepili medobčinski redarji. Ti bodo preverjali, ali so vozila opremljena z ustrezno označbo ure prihoda.
Komentiraj
Istriano |
20 .06. 2022 ob 20: 30
7
Se pravi, da čez dve uri menjaš listek v avtu in se kopaš naprej ali kako?
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
