Včerajšnje dopoldanske ure v Kopru je zaznamoval pretep, v katerega je bilo vpletenih pet moških z območja Izole. Policisti so po posredovanju ugotovili, da naj bi trije izmed njih nasilno obračunali z dvema moškima, zaradi česar jih čaka kazenska ovadba.
OB KAVOMATU JE ZAVRELO: Izolani spor reševali kar s pestmi
Kronika
Policisti so včeraj ob 9.07 posredovali v Kopru, kjer je pri enem od aparatov za kavo prišlo do prepira, ki je nato prerasel v fizični obračun. V dogodku je bilo udeleženih pet moških, vsi doma z območja Izole.
Po zbranih obvestilih so policisti ugotovili, da so trije moški osumljeni storitve kaznivega dejanja nasilništva.
Po ugotovitvah policije so osumljenci grdo ravnali z enim od dveh napadenih moških in ga pretepli, drugega pa lahko telesno poškodovali.
Zoper tri nasilneže bodo policisti podali kazenske ovadbe.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
OBSEŽNA AKCIJA NA BOVŠKEM: Pogrešanega so danes iskali tudi s helikopterjem in droni (FOTO)
A.S.
-
včeraj ob 20:32
NEVERJETEN PODVIG V ISTRI: Ukradel delovni stroj in z njim vlomil v nakupovalni center
U.G.
-
včeraj ob 13:30
Več trendov
Novo iz Slovenije
MESEC ŽUGAL S PRSTOM ZARADI FOTOPUBA: Slak ga je vprašal, ali hoče, da izvaja cenzuro
A.P.
-
danes ob 09:09

