OB KAVOMATU JE ZAVRELO: Izolani spor reševali kar s pestmi

Kronika

Včerajšnje dopoldanske ure v Kopru je zaznamoval pretep, v katerega je bilo vpletenih pet moških z območja Izole. Policisti so po posredovanju ugotovili, da naj bi trije izmed njih nasilno obračunali z dvema moškima, zaradi česar jih čaka kazenska ovadba.

Fotografija je simbolična.

Policisti so včeraj ob 9.07 posredovali v Kopru, kjer je pri enem od aparatov za kavo prišlo do prepira, ki je nato prerasel v fizični obračun. V dogodku je bilo udeleženih pet moških, vsi doma z območja Izole.

Po zbranih obvestilih so policisti ugotovili, da so trije moški osumljeni storitve kaznivega dejanja nasilništva.

Po ugotovitvah policije so osumljenci grdo ravnali z enim od dveh napadenih moških in ga pretepli, drugega pa lahko telesno poškodovali.

Zoper tri nasilneže bodo policisti podali kazenske ovadbe.

Deli novico:

Komentiraj

Za komentiranje je potrebna  Prijava  oz.  Registracija