Na Hrvaškem so v četrtek našli tri pogrešane mladoletnike, ki so izginili pred dnevi v Zagrebu in na Reki. Eden od njih je zvečer nato spet izginil. Izginotja fantov, rojenih leta 2009, med seboj niso bila povezana.
PO TEM, KO SO NAŠLI VSE TRI POGREŠANE FANTE: Ivan je ponovno izginil (FOTO)
Kronika
Prvi je v Zagrebu v nedeljo izginil Ivan, dan pozneje pa še fant po imenu Patrik. Na Reki je v ponedeljek izginil Lukas.
Policija je v četrtek našla žive in zdrave vse tri fante, a je Ivan nato spet zapustil svoje prebivališče v Zagrebu.
Vse, ki bi imeli kakršnekoli informacije o pogrešanem mladoletniku, policija poziva, naj jih o tem obvestijo, pri čemer opozarjajo, da je njegova fotografija nastala leta 2020. Podatki o vseh pogrešanih osebah na območju Hrvaške so sicer objavljeni na spletni strani Nacionalne evidence izginulih oseb nestali.gov.hr.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
včeraj ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
včeraj ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
danes ob 08:45

