Kranjskogorski policisti so v sredo obravnavali požar v turistično-poslovnem objektu. Kot poroča Uprava RS za zaščito in reševanje, je zagorelo v savni v objektu Nordijskega centra Planica. Gasilci so požar, ki je uničil savno, pogasili. Policisti pa preiskujejo vzrok požara.
POŽARNI ALARM V NORDIJSKEM CENTRU PLANICA: Ogenj je povsem uničil savno
Kronika
Fotografija je simbolična.
V kletni etaži je zagorelo nekaj pred 9. uro, ko je bil objekt za goste še zaprt. V njem so bili samo zaposleni, ki pa so po vklopu požarnega alarma objekt zapustili. V požaru tako ni bil nihče poškodovan, so sporočili s Policijske uprave Kranj.
Požar so pogasili jeseniški poklicni gasilci ter prostovoljni gasilci iz društev Rateče-Planica, Podkoren in Kranjska Gora. Iz savne so iznesli tudi izolacijo, izpraznili peč in prezračili prostore.
Policisti so kraj zavarovali in opravili ogled, sedaj pa zbirajo obvestila o okoliščinah požara glede morebitnega kaznivega dejanja zoper splošno varnost ljudi in premoženja. O izsledkih bodo obveščali pristojno državo tožilstvo.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
PRIMORSKA AVTOCESTA PONOVNO ODPRTA: Ostaja večkilometrski zastoj (FOTO, VIDEO)
M.U.
-
danes ob 08:45
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
