Reševalci nujne medicinske pomoči so morali včeraj, na cvetno nedeljo, kar 15-krat posredovati v cerkvah na območju Furlanije-Julijske krajine. Ljudi, med njimi tudi mladoletnika, so obhajale nenadne slabosti.
REŠEVALCI KAR 15-KRAT MORALI POSREDOVATI V CERKVAH PRI MAŠAH: Kaj se je dogajalo čez mejo na cvetno nedeljo?
Trst
Fotografija je simbolična.
Glavnino intervencij so opravili na Videmskem in Tržaškem, kjer je več vernikov obšla slabost, med njimi je bila tudi mladoletna oseba, poroča Primorski dnevnik.
Ker je v vseh primerih šlo le za lažje slabosti, so posameznikom v glavnem nudili zdravstveno oskrbo na mestu, nekaj pa so jih iz previdnostnih razlogov prepeljali v bolnišnico, kjer so jih sprejeli z zeleno triažno kodo.
Komentiraj
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
IZBRALA JE NAPAČNO BRISAČO: Razplet v Portorožu se ni izšel po njenih načrtih
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:11
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
