Po včerajšnji tragediji, v kateri je življenje izgubilo devet ljudi, je Beograd šokiral še en napad v šoli.
ŠE EN NAPAD V BEOGRAJSKI ŠOLI: 15-letnica z nožem napadla sovrstnika in učiteljico
Kronika

Nekdanja 15-letna dijakinja je na beograjski Gimnaziji Ruđerja Boškovića z nožem napadla 15-letnega učenca in profesorico, ki jo je skušala zaustaviti, piše Telegraf.
Učenec in učiteljica naj ne bi bila huje poškodovana, srbski mediji pa poročajo, da so šolo evakuirali.
Deklica naj bi nož prinesla od doma.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
VEČURNA ZAPORA SKRIVALA TRAGEDIJO: Policija razkrila razlog dramatične intervencije
M.U.
-
danes ob 11:42
PRETEPALA IN ROPALA DIJAKE: 19-letnikoma z območja Krškega večletni zaporni kazni
U.G.
-
danes ob 10:39
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
