Na Hrvaškem so v zadnjih 24 urah zabeležili 2242 novih primerov okužbe z novim koronavirusom, kar je največ v enem dnevu doslej, je danes sporočil hrvaški nacionalni štab civilne zaščite. Umrlo je še 16 bolnikov s covidom-19, poroča hrvaška tiskovna agencija Hina.
ŠIRJENJE KORONAVIRUSA SE TUDI PRI JUŽNIH SOSEDIH NE UMIRJA: Danes ponovno podrli neslaven rekord
Svet

V slovenski južni sosedi so v zadnjem dnevu opravili 8087 testiranj na novi koronavirus, pozitivnih je bilo 2242 ljudi. Skupaj so doslej potrdili 33.959 okužb. Umrlo je 429 covidnih bolnikov, od tega 16 v zadnjem dnevu.
Največ novih primerov so znova potrdili v Zagrebu, in sicer 798, kažejo podatki lokalnih oblasti.
Aktivno okuženih je na Hrvaškem 9745 ljudi. 731 jih potrebuje bolnišnično zdravljenje, od tega jih je 52 na medicinskih ventilatorjih.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
včeraj ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
včeraj ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
včeraj ob 13:57
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
včeraj ob 15:24
