Andreja Klepač in Čehinja Lucie Hradecka, 10. nosilki turnirja dvojic na odprtem teniškem prvenstvu ZDA v New Yorku, sta izpadli že v prvem krogu. Dvoboj proti Tunizijki Ons Jabeur in Madžarki Fanny Stollar sta po uri in šestih minutah izgubili s 5:7 in 3:6.
SLAB ZAČETEK ZA PRIMORKO: Izpadla že v prvem krogu
Svet

Od štirih slovenskih igralk v ženskih dvojicah si je tako napredovanje priigrala le Dalila Jakupovič, medtem ko sta že pred Klepačevo končali Katarina Srebotnik in Tamara Zidanšek.
Jakupovičeva je moči združila z Američanko Sabrino Santamario, uvodoma pa sta premagali ameriški par Francesca Di Lorenzo/Ann Li s 6:1 in 6:0. Srebotnikova je morala z Belorusinjo Lidzijo Marozavo priznati premoč tretjim nosilkama, Kanadčanki Gabrieli Dabrowski ter Kitajki Yi-Fan Xu, s 7:5 in 6:4. Tamara Zidanšek je s Švedinjo Rebecco Peterson igrala proti Japonki Shuko Aoyama in Srbkinji Aleksandri Krunić, izgubili sta z 2:6 in 1:6.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje z obale
Več kronike
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
IZBRALA JE NAPAČNO BRISAČO: Razplet v Portorožu se ni izšel po njenih načrtih
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:11
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
