SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)

Slovenija

Danes se je uradno zaključilo šolsko leto in začele so se poletne počitnice. Ob tej priložnosti je divaška občina vrtčevske in osnovnošolske otroke, uporabnike VDC Divača in CUEV-enota Divača povabila na sladoled.

"Sladko presenečenje je bilo namenjeno kot zahvala za ves trud, učenje, delo in vztrajnost skozi leto, kot prijeten začetek poletnih dni," pravijo na Občini DivačaV prihodnjih dneh bo sladoled razveselil tudi uporabnike Doma na Krasu in stanovanjske skupine Društva Vezi. "Uživajte poletje in ustvarite veliko lepih spominov," še dodajajo na divaški občini.

Deli novico:

Komentiraj

Za komentiranje je potrebna  Prijava  oz.  Registracija