Danes se je uradno zaključilo šolsko leto in začele so se poletne počitnice. Ob tej priložnosti je divaška občina vrtčevske in osnovnošolske otroke, uporabnike VDC Divača in CUEV-enota Divača povabila na sladoled.
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
Slovenija

"Sladko presenečenje je bilo namenjeno kot zahvala za ves trud, učenje, delo in vztrajnost skozi leto, kot prijeten začetek poletnih dni," pravijo na Občini Divača. V prihodnjih dneh bo sladoled razveselil tudi uporabnike Doma na Krasu in stanovanjske skupine Društva Vezi. "Uživajte poletje in ustvarite veliko lepih spominov," še dodajajo na divaški občini.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
