BMW slovenskih registrskih tablic je tam, kjer je omejitev hitrosti 110 km/h, drvel kar 224 km/h. Kot piše Glas Istre, je prekršek 35-letnega slovenskega državljana stal šest tisoč kun oziroma 800 evrov. En mesec tudi ne sme voziti na teritoriju Hrvaške.
SLOVENEC JE PO ISTRSKEM IPSILONU DRVEL 224 NA URO: Vožnja ga je drago stala
Istra

Policisti so ga ustavili v soboto okoli 15.30, ko se je iz smeri Svetega Lovreča peljal proti Višnjanu.
Komentiraj
bubobubo |
04 .06. 2019 ob 16: 20
0
pravilno, take divjake bi bilo potrebno spravit s ceste za vedno, ogrožajo vse ostale, ki se držijo pravil, saj naslednjič bo pa spet divjal
Regional priporoča
Zadnje z obale
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
