Policija v Pulju preiskuje nenavaden primer kraje v bolnišnici, ki je pretresel tamkajšnjo javnost. Po poročanju hrvaških medijev naj bi bila v kraje nakita vpletena medicinska sestra, ki naj bi izkoristila zaupanje pacientov.
TATVINE, KI SO PRETRESLE ISTRSKO BOLNIŠNICO: Medicinska sestra pacientom kradla nakit
Istra
Puljska policija je sporočila, da so zaključili kriminalistično preiskavo proti 39-letnici, ki jo sumijo kar šestih kaznivih dejanj velike tatvine. Po neuradnih informacijah portala Glas Istre naj bi osumljenka pacientom v bolnišnici kradla nakit, skupna škoda pa naj bi znašala več tisoč evrov.
Na primer se je odzvala tudi Hrvaška zbornica medicinskih sester, ki je takšno ravnanje ostro obsodila. Poudarili so, da gre za osamljen primer, ki ne sme vreči slabe luči na tisoče medicinskih sester in tehnikov, ki svoje delo opravljajo vestno, odgovorno in v dobro pacientov.
Komentiraj
vseved |
12 .03. 2026 ob 08: 11
2
Hvatica tatica.
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05

