Policisti so včeraj dopoldne v bližnji okolici Tolmina na podlagi odredbe pristojnega novogoriškega Okrožnega sodišča opravili hišno preiskavo pri 51-letniku zaradi suma proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami.
V hišni preiskavi zasegli 200 gramov konoplje
Posočje
Fotografija je simbolična.
V okviru hišne preiskave so tolminski policisti našli in zasegli nad 200 gramov posušenih delcev zelene rastline, za katero so policisti posumili, da gre za prepovedano drogo konopljo, in nekaj sto gramov rjave snovi, za katero obstaja sum, da gre za hašiš.
“Če bo nadaljnja analiza potrdila, da gre v obravnavanem primeru za prepovedano drogo, bodo tolminski policisti omenjenega 51-letnega osumljenca kazensko ovadili na pristojno novogoriško okrožno državno tožilstvo zaradi utemeljenega suma storitve kaznivega dejanja neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanimi drogami, nedovoljenimi snovmi v športu in predhodnimi sestavinami za izdelavo prepovedanih drog,” so nam sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Zadnje z obale
Več kronike
NOČNI TEROR NAD BANKOMATI: Na območju PU Koper letos že sedem napadov, policija okrepila aktivnosti
M.U.
-
24.6.2026 ob 15:27
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
