Srbija bi lahko ostala brez Exit festivala, svetovno znan glasbeni festival pa bi prihodnje leto lahko potekal v hrvaški Istri, razkriva Jutranji list.
BO ISTRA V PRIHODNJEM LETU PRIZORIŠČE SVETOVNO ZNANEGA GLASBENEGA FESTIVALA? Exit naj bi se selil v Umag
Istra

Kot piše Jutarnji list, bi se festival Exit lahko v prihodnjem letu iz Novega sada preselil v Umag. To bi pomenilo, da bi Istra prihodnje leto gostila Davida Guetto, Solomuna, Nino Kraviz, Paula Kalkbrennerja, Paula van Dyka in številne druge svetovne zvezde.
Exit, ena najbolj prepoznavnih srbskih kulturnih blagovnih znamk, ki je doslej tamkajšnjemu turizmu prinesla 200 milijonov evrov, bi nov dom, če ne na Hrvaškem, našla v Črni gori. V tekmi za festival pa naj bi bilo nekaj bogatih arabskih držav.
Komentiraj
bubobubo |
17 .11. 2020 ob 16: 30
2
o tem bo pa odločal gospod virus in nihče drug
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
OBSEŽNA AKCIJA NA BOVŠKEM: Pogrešanega so danes iskali tudi s helikopterjem in droni (FOTO)
A.S.
-
včeraj ob 20:32
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
PRILJUBLJENI ŽUPNIK UMRL MED MAŠO: Nepričakovana smrt po hudi alergijski reakciji
M.M.
-
danes ob 10:10
MESEC ŽUGAL S PRSTOM ZARADI FOTOPUBA: Slak ga je vprašal, ali hoče, da izvaja cenzuro
A.P.
-
danes ob 09:09
