V nesreči pri delu, ki se je zgodila v torek pred 15. uro na območju ljubljanskih Most, je umrl 66-letni moški. Kot so sporočili s Policijske uprave Ljubljana, je moški padel v globino in se hudo poškodoval. Policija preiskuje sum kaznivega dejanja ogrožanja varnosti pri delu.
DELOVNA NESREČA TERJALA ŽIVLJENJE: Policija preiskuje sum kaznivega dejanja
Kronika

Fotografije so simbolične.
Moški je upravljal drobilec odpadnega gradbenega materiala. Stroj se je ustavil, zato je splezal nanj, da bi odpravil napako. A je omahnil s stroja okoli 2,5 metra globoko, pri tem pa se je tako hudo poškodoval, da je na kraju umrl.
Policisti so opravili ogled in nadaljujejo z zbiranjem obvestil zaradi suma kaznivega dejanja ogrožanja varnosti pri delu. Ogleda sta se udeležila tudi inšpektor za delo in državna tožilka. O vseh ugotovitvah bo obveščeno pristojno državno tožilstvo, so sporočili s policijske uprave.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NAZADNJE SO JO VIDELI V PIRANU: Pogrešajo 29-letno Polino, policija poziva k pomoči
M.M.
-
danes ob 17:12
TRAGEDIJA NA LJUBLJANSKEM RINGU: Po silovitem trčenju v tovornjak umrla voznica
M.M.
-
danes ob 16:19
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
PREOBRAT NA VRHOVNEM SODIŠČU: RTV Slovenija uspela v sporu z Erjavčevo stranko
M.M.
-
danes ob 15:24
