Danes popoldne se je na tržaškem centru za socialno delo odvijala prava drama. Mladenič se je polil z bencinom in grozil, da se bo zažgal.
GROZLJIVKA SREDI TRSTA: Polil se je z bencinom in grozil, da se bo zažgal
Kronika

Šlo naj bi za 20-letnega Pakistanca. Na kraj so takoj prihiteli karabinjerji. Zavarovali so osebje, ki se je takrat nahajalo v prostorih centra, nato pa so se začeli pogovarjati z mladeničem, ki je polit z bencinom in vžigalnikom v roki grozil, da se bo zažgal.
Pogovor z 20-letnikom so karabinjerji vzdrževali vse do prihoda gasilcev. V nekem trenutku je dvignil roko, karabinjerji pa so ga uspeli zgrabiti. Vzeli so mi vžigalnik in ga pomirili, poročajo tržaški mediji. Nato so ga pospremili iz urada in prepustili zdravstveni službi.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14
Več trendov
Novo iz Slovenije
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20
