V soboto nekaj pred 10. uro so koprske policiste obvestili, da je na Ulici Istrskega odreda v Kopru padla ženska z balkona. Huje poškodovano so jo odpeljali v izolsko bolnišnico.
KOPRČANKA PADLA Z BALKONA: Huje poškodovano odpeljali v izolsko bolnišnico
Kronika
Fotografija je simbolična.
Policisti so na kraju ugotovili, da je 87-letna ženska padla čez balkonska vrata (francoski balkon) iz drugega nadstropja. Okoli hiše je namreč postavljen oder, ker delajo fasado, zaradi del pa so odmontirali ograjo z balkonskih vrat. Žensko so huje poškodovano odpeljali v izolsko bolnišnico.
Policisti nadaljujejo z ugotavljanjem okoliščin, preiskujejo pa sum storitve kaznivega dejanja povzročitve splošne nevarnosti, so zapisali na PU Koper.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
