V katinarski bolnišnici so zaprli oddelek urgentne medicine v 6. nadstropju, ker se je del osebja okužil s koronavirusom.
NA KATINARI ZAPRLI ODDELEK URGENTNE MEDICINE: Našli pet okuženih zdravnikov in devet zdravstvenih tehnikov
Trst

Kot smo izvedeli iz neuradnih virov, naj bi na oddelku urgentne medicine v katinarski bolnišnici imeli pacienta, pri katerem je obstajal sum na meningoencefalitis. Kar trikrat naj bi mu vzeli bris za testiranje na prisotnost koronavirusa in vsi trije testi naj bi bili negativni.
Nato naj bi opravili pri njem še četrto preiskavo pljuč in pri tej naj bi se pokazalo, da je pozitiven na koronavirus. Pacient naj bi po nekaj dneh umrl.
Sledilo je testiranje zaposlenih na oddelku, med katerimi je bilo na koronavirus pozitivnih pet zdravnikov in devet zdravstvenih delavcev. Oddelek so zaprli.
Komentiraj
Marko |
17 .04. 2020 ob 19: 06
0
Funflaje.....
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
STEVANOVIĆ NAREDIL NASLEDNJI KORAK: V DZ vložil zakon proti mavričnim in tujim zastavam
M.M.
-
danes ob 12:05
