Kot so sporočili s Policijske uprave (PU) Nova Gorica, so gorski policisti in reševalci GRS Bovec danes okoli poldneva začeli z iskalno akcijo pogrešanega 53-letnega Avstrijca. Ob 14.18 so gorski reševalci na zahodni strani Mangarta našli moško truplo.
NA ZAHODNI STRANI MANGARTA NAŠLI TRUPLO: Policija ne izključuje možnosti, da gre za pogrešanega 53-letnika
Kronika

"V nadaljevanju postopka identifikacije bo ugotovljena in potrjena njegova identiteta. Glede na okoliščine najdbe policija ne izključuje možnosti, da gre za pogrešanega 53-letnega državljana Avstrije," so sporočili s PU Nova Gorica.
Pogrešanega Avstrijca so nazadnje videli v ponedeljek dopoldne, ko se je z avtomobilom odpeljal po cesti Strmec–Mangartsko sedlo v smeri Mangarta. Njegovo vozilo so policisti našli pred zadnjim tunelom pred Mangartskim sedlom.
V današnji iskalni akciji, ki je potekala v neugodnih vremenskih razmerah z meglo in dežjem, so sodelovali reševalci GRS Bovec, policisti in policijski helikopter.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
SPORNO DOPUSTOVANJE ALI NE? KPK zaključila primer Golobovega oddiha na Ugljanu
U.G.
-
danes ob 12:39
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
