Včeraj, ob 19.21, so bili novogoriški policisti obveščeni o ugrizu psa v Novi Gorici. Ugotovljeno je bilo, da sta dva manjša psa pred stavbo v Novi Gorici pritekla do občana, eden od psov pa ga je ugriznil v levo nogo. Lastnika psov pa tedaj ni bilo v bližini. Občanu je bila kasneje zaradi površinske rane nudena zdravniška pomoč v šempetrski bolnišnici. Ko bo lastnik psa izsleden, bo zoper njega uveden prekrškovni postopek zaradi kršitve določil Zakona o zaščiti živali.
NAPADI PSOV NA GORIŠKEM: Eni osebi je bila zaradi ugriza nudena zdravniška pomoč
Kronika
Prav tako so bili danes zjutraj novogoriški policisti obveščeni, da je občan hodil mimo enega od stanovanjskih blokov v Šempetru pri Gorici, kjer je njegovega psa napadel drugi pes. Lastnik napadenega psa je dvignil v naročje, pri tem pa je drugi pes skočil in ugriznil občana v oblačila, prav tako je z ugrizom poškodovan njegov mobilni telefon. Policija je o dogodku obvestila pristojno veterinarsko inšpekcijsko službo, zoper lastnika psa, ki je napadel občana, bodo policisti uvedli hitri postopek z odločbo zaradi kršitve določil Zakona o zaščiti živali.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NOČNI TEROR NAD BANKOMATI: Na območju PU Koper letos že sedem napadov, policija okrepila aktivnosti
M.U.
-
24.6.2026 ob 15:27
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45

