Na cesti med Gabrovico in Komnom se je ponoči zgodila prometna nesreča, v kateri je voznica izgubila oblast nad avtomobilom in končala v odbojni ograji.
NESREČA SREDI NOČI: Voznica pri Komnu izgubila nadzor, sopotnika prepeljali v bolnišnico
Slovenija
Do nesreče je prišlo okoli 2. ure zjutraj. Policisti so ugotovili, da je 39-letna voznica peljala iz smeri Čehovinov proti Kobdilju, v ostrem desnem ovinku pa zaradi neprilagojene hitrosti izgubila nadzor nad vozilom.
Avtomobil je trčil v odbojno ograjo in po njej drsel, pri tem pa se je poškodoval sopotnik, ki je tožil za bolečinami v nogi. Reševalci so ga odpeljali v šempetrsko bolnišnico na pregled. Policisti so voznici izdali plačilni nalog.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
POGREŠANI DEKLICI PO DVEH TEDNIH NAŠLI: Njuna mati, njen partner in materin oče so v priporu
T.K.
-
včeraj ob 12:14

