Policisti v Pulju so včeraj okoli 22.50 ustavili 24-letnika, ki je z BMW-jem na obvoznici, kjer je omejitev hitrosti 70 kilometrov na uro, peljal kar 139 km/h.
OMEJITEV 70, ON PA JE DIVJAL 140: Policija ustavila 24-letnega Istrana
Istra

Voznik mora plačati kazen v višini 10.000 kun (približno 1400 evrov), za tri mesece pa so mu tudi vzeli vozniško.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
NATAŠA PIRC MUSAR UDARILA PO ORGANIZATORJIH: Proslava ne sme deliti Slovencev
B.Č.
-
včeraj ob 20:20
