Policisti Policijske postaje (PU) Koper so bili včeraj zvečer obveščeni o več trčenjih pred predorom Kastelec.
PRED KASTELCEM SO SE ZALETAVALI KOT DOMINE: Kriv je bil "vsiljivec" na voznem pasu
Kronika

Ob 19.50 so štiri vozila na avtocesti pred predorom Kastelec, v smeri proti Kopru, trčila v podstavek razmejitvenega količka na delovišču. Na vseh vozilih je poškodovana sprednja desna pnevmatika. Količek je stal na voznem pasu.
Četrti udeleženki, stari 64 let, je preizkus alkoholiziranosti pokazal 0.98 mg/l. Prepovedana ji je bila nadaljnja vožnja in odvzeto vozniško dovoljenje, sledi obdolžilni predlog. Dve vozili je odpeljala avtovleka, dva voznika pa sta sama zamenjala pnevmatiko in nadaljevala z vožnjo, so sporočili s PU Koper.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
