V Gorenjem Leskovcu je sinoči umrl kolesar. Po prvih ugotovitvah policistov je 56-letnik med vožnjo z električnim kolesom po makadamski cesti izgubil nadzor nad kolesom, zapeljal na levo, trčil v lovilec za pesek in meteorne vode ter padel. Kljub nujni medicinski pomoči na kraju mu niso mogli pomagati. Kolesar ni uporabljal čelade.
SMRT KOLESARJA: Trčil je v lovilec za pesek in meteorne vode ter padel
Kronika

Policisti so bili o padcu kolesarja obveščeni nekaj po 21.30. O dogodku so obvestili dežurno preiskovalno sodnico in okrožno državno tožilko, so sporočili s Policijske uprave (PU) Novo mesto.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
IZGUBIL NADZOR NAD VOZILOM: 19-letnik umrl po večkratnem prevračanju avtomobila
U.G.
-
danes ob 13:57
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
ČE IMATE TA OTROŠKI AVTOSEDEŽ, UKREPAJTE TAKOJ: Predstavlja resno tveganje (FOTO)
M.U.
-
danes ob 09:11
