Včeraj smo poročali o pretresljivem dogodku na OŠ Oskarja Kovačiča Škofije, kjer naj bi šofer šolskega avtobusa nadlegoval osmošolko, ki je nato v joku prišla v šolo. Na koprski policijski upravi so potrdili, da so prijavo prejeli.
ŠOFER ŠOLSKEGA AVTOBUSA NAJ BI NA ŠKOFIJAH NADLEGOVAL ŠOLARKO: Na koprski policiji potrdili prijavo
Kronika

"Potrjujemo, da smo na PU Koper prejeli prijavo. Kriminalisti intenzivno zbirajo informacije. Glede na to, da gre za vpletenost otrok in za občutljive podatke, podrobnosti ne moremo razkrivati. Tovrstne primere v policiji obravnavamo skrbno in temeljito, ob tem pa izvajamo vse možne ukrepe na podlagi zakonskih pooblastil in skladno s kriminalistično stroko," so danes sporočili iz PU Koper.
Kot smo že poročali, je v.d. ravnateljice Vlasta Urška Baraga starše učencev o dogodku obvestila z dopisom. Obvestili so tudi direktorja podjetja, ki opravlja šolske prevoze in zadevo prijavili policiji. Na šolo smo naslovli vprašanje, kako bodo zadevo reševali v prihodnje. Njihove odgovore bomo objavili takoj, ko jih prejmemo.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
