Dvomesečni dojenček, ki so ga v ponedeljek s hudimi poškodbami pripeljali v zagrebški klinični center, je v sredo pozno popoldne umrl, poročajo hrvaški mediji.
TRAGEDIJA V ZAGREBU: Zaradi hudih poškodb umrl dvomesečni dojenček
Kronika
Fotografija je simbolična.
Novorojenčka iz Turopolja so sprejeli v KBC Zagreb v težkem stanju. Ni mogel samostojno dihati, na možganih je imel edem, za katerega ni mogoče ugotoviti, kako je nastal.
Dvomesečnik je v sredo popoldne zaradi hudih poškodb umrl v bolnišnici. Na portalu dnevnik.hr so izvedeli, da so zdravniki razglasili možgansko smrt, truplo pa poslali na obdukcijo.
Policija je medtem sprožila preiskavo, vendar sum na kaznivo dejanje ni potrjen. V bolnišnici so ob tem izpostavili, da so otroka pred prihodom v bolnišnico oživljali.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
