Včeraj zjutraj so bili policisti obveščeni o vlomu v eno izmed vulkanizerskih delavnic v Ajdovščini.
V Ajdovščini ukradli večje število gum
Vipavska dolina
Po sedanjih ugotovitvah je neznani storilec vlomil in nato iz notranjosti omenjene delavnice večje število pnevmatik različnih vrst, dimenzij in znamk, jih naložil na vozilo in se nato odpeljal s kraja neznano kam.
S tem protipravnim ravnanjem je storilec lastnika oškodoval za približno 15 tisoč evrov škode. Na podlagi zbranih obvestil in ugotovljenih dejstev bodo ajdovski policisti v zvezi z omenjeno zadevo podali kazensko ovadbo na pristojno novogoriško Okrožno državno tožilstvo, so sporočili s Policijske uprave Nova Gorica.
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Zadnje z obale
Več kronike
NOČNI TEROR NAD BANKOMATI: Na območju PU Koper letos že sedem napadov, policija okrepila aktivnosti
M.U.
-
24.6.2026 ob 15:27
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
