V Izoli je nekdo s sedmih parkiranih vozil ukradel vsa kolesa, torej 28 koles, so sporočili s koprske policijske uprave. Vozila je s tem spustil na tla in posledično uničil podvozja.
V IZOLI "SEZULI" SEDEM AVTOMOBILOV ZNANEGA PODJETJA: Policisti zbirajo informacije o dogodku (FOTO)
Kronika

Da gre za njihove službene avtomobile, nam je prek telefonskega pogovara potrdil Andrej Jereb iz Avto centra Jereb. Kot je pojasnil, so prek noči tatovi ukradli komplete pnevmatik s parkiranih avtomobilov, nekatera vozila pustili na tleh, druga podložili. Škode Jereb zaenkrat še ni znal oceniti.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
