V turistično agencijo Kompas v Kopru so danes prejeli kuverto z belim prahom. Območje je bilo do nedavnega zavarovano, sedem oseb je bilo v karanteni. Kot so popoldne sporočili s PU Koper, prah iz kuverte ni bil nevaren.
V KOPRSKI KOMPASOVI POSLOVALNICI PREJELI SUMLJIVO POŠILJKO: "Prah iz kuverte ni nevaren za zdravje ljudi" (FOTO, VIDEO)
Kronika

"Z Inštituta za mikrobiologijo in imunologijo smo bili pravkar obveščeni, da prah iz kuverte ni nevaren za življenje ali zdravje ljudi. Promet je ponovno sproščen za vsa vozila," so nekaj minut po 16. uri sporočili s koprske policijske uprave.
IZREDNA NOVICA: Kuverta z belim prahom ohromila Pristaniško cesto v Kopru, sedem oseb v karanteni!
Posted by Regional on Tuesday, November 26, 2019
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
danes ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
danes ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
SLADKO V POČITNICE: Občina Divača otrokom 'častila' osvežujoč začetek poletja (FOTO)
T.K.
-
danes ob 14:54
