V ponedeljek ob 20.06 je na avtocesti Logatec–Vrhnika, v občini Vrhnika, voznik tovornega vozila zaradi nenadne slabosti s tovornim vozilom zapeljal na odstavni pas ter poškodoval več metrov varovalne ograje in obtičal. Posredovali so gasilci PGD Dolnji Logatec, Stara Vrhnika in GB Ljubljana, ki so s tehničnim posegom odprli vrata vozila, nudili pomoč reševalcem NMP Logatec pri reanimaciji, odklopili akumulatorje na vozilu in prečrpali 350 litrov goriva iz poškodovanega rezervoarja. Kljub hitri intervenciji je voznik umrl, je zapisano na spletni strani Uprave za zaščito in reševanje.
VOZNIKA TOVORNJAKA OBŠLA NENADNA SLABOST: Zapeljal na odstavni pas v ograjo, kljub hitri pomoči umrl na kraju (FOTO)
Kronika

Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NOČNI TEROR NAD BANKOMATI: Na območju PU Koper letos že sedem napadov, policija okrepila aktivnosti
M.U.
-
24.6.2026 ob 15:27
TRENUTKI GROZE PRI BLEJSKEM GRADU: Otroka po padcu reševali s helikopterjem
B.Č.
-
24.6.2026 ob 14:53
ZARADI NJUNE VOŽNJE Z E-SKIROJEM IZGUBIL ŽIVCE: Na eni izmed izolskih ulici je zavrelo
M.U.
-
24.6.2026 ob 11:00
V TRGOVINI SE JE POČUTIL KOT DOMA: Na koncu so mu vrata pokazali koprski policisti
M.U.
-
24.6.2026 ob 08:51
Zadnje z obale
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANEZ JANŠA: "Državo smo izbojevali s pogumom ljudi, ki so verjeli v Slovenijo"
A.P.
-
včeraj ob 08:45
