30-letni Slovenec je v soboto v zgodnjih jutranjih urah razbil steklo na terasi hiše v Medulinu v hrvaški Istri in se po vlomu odločil spočiti na kavču. Lastnik hiše ga je našel, kako spi v dnevni sobi, in poklical policijo, so sporočili iz istrske policijske uprave.
SLOVENEC VLOMIL V HIŠO V HRVAŠKI ISTRI: In tam zaspal na kavču!
Kronika
Fotografija je simbolična.
Policija sumi, da je Slovenec v soboto okoli 4.25 razbil steklo na terasi hiše. Lastnik ga je zalotil, ko je spal v dnevni sobi, in poklical policijo, so danes sporočili z istrske policijske uprave.
Vlomilca so prijeli, proti njemu pa bodo zaradi suma kaznivega dejanja tatvine vložili kazensko ovadbo pri pristojnem državnem tožilstvu, piše 24sata.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NEVERJETEN PODVIG V ISTRI: Ukradel delovni stroj in z njim vlomil v nakupovalni center
U.G.
-
danes ob 13:30
ZADEL KOLESARJA IN OPLAZIL AVSTRIJKO: Nevarno prehitevanje motorista na Bovškem (FOTO)
T.K.
-
včeraj ob 14:34
SEKUNDE SO ODLOČALE: Ribiča odnesla Soča, pred smrtjo ga je rešil pogumni občan
M.U.
-
včeraj ob 13:41
Več trendov
Novo iz Slovenije
JANŠEVA POBUDA NI DOBILA PODPORE: SD ne bo del partnerstva za uspešno Slovenijo
B.Č.
-
danes ob 13:10
PO ODZIVIH IN KRITIKAH JE SLEDIL PREOBRAT: Državna proslava odprta za vse praporščake
B.Č.
-
danes ob 12:45
SPORNO DOPUSTOVANJE ALI NE? KPK zaključila primer Golobovega oddiha na Ugljanu
U.G.
-
danes ob 12:39
POŽARI NE ČAKAJO: Na Primorskem v akciji 60 gasilcev in napredna tehnologija (FOTO)
B.Č.
-
danes ob 10:17
